רוצים להשקיע חכם?

מאמר אורח

הכירו את שוק השקעות הנדל"ן בפורטוגל

כל חייכם אתם משקיעים זמן וכסף כדי לחיות באיכות חיים טובה שבה תרגישו מאושרים ומסופקים. ואז מגיע הרגע הזה שאתם מחפשים את הדבר הבא להשקיע, משהו שעדיין לא השגתם ואתם כמהים לתפוס אותו בשתי ידיים.
כך למשל השקעה בתחום הנדל"ן בפורטוגל יכולה להיות מנוף ריווחי עבורכם, והשקעה זו יכולה לסדר אתכם לכמה שנים טובות.

אוקיי אתם אומרים , אבל איך בדיוק אפשר להביא את זה לביטוי? איך נדע מה ואיך לעשות בצורה נבונה ומושכלת מבלי ליפול בפח?

השקעה חכמה מתחילה בייעוץ מקצועי

אתם מכירים את זה שברגע שעולה לכם איזו דילמה כלשהי אתם פונים למישהו מקצועי וסומכים עליו שהוא יידע לכוון אתכם למטרה ובדרך הנכונה? אותו הדבר גם כאן.

כדי להבין לעומק את עניין הנדל"ן ושוק השקעות חשוב מאוד לפנות לעו"ד מומחה שיסביר וידריך אתכם צעד צעד כיצד להביא את ההשקעה לכדי ביצוע, ולא סתם ביצוע אלא שישתלם לכם לאורך זמן.

ברגע שקיבלתם החלטה ואתם הולכים להשקיע בנדל"ן בפורטוגל אתם כבר נמצאים על הגל הנכון , אבל זה לא אומר שתגלשו בצורה חלקה לתוך גל הנדל"ן ולכן בדקו היטב עם עו"ד מה האופציות הפרושות על השולחן, מה התהליך שזה כולל , כיצד מתחילים ובמידה ויש תקלות בדרך איך פותרים אותן בהכי מעט נזקים כספיים מצידכם.

חשוב מאוד לעשות שיעורי בית טרם ההחלטה , בדקו אזור מגורים שמשתלם להשקיע בו, מי האוכלוסייה המתגוררת באזור, אולי אפילו לקפוץ לביקור ולראות במו עיניכם את המקום והסביבה בה אתם הולכים להשקיע את כספכם ברכישת נדל"ן.

לתפוס את הדיל הנכון לפני שייגמר

רבים כבר הבינו את הפוטנציאל שיש לפורטוגל להציע וכבר רכשו דירה להשקעה.

חל זינוק משמעותי של למעלה מ 20% במחירי הדיור בפורטוגל וזה נכון לשנת 2017 , ככל שיש ביקוש ההיצע אוזל והמחירים עולים , ולכן אם אתם רוצים עוד היום להשקיע בנדל"ן ומתלבטים הם שווה להשקיע במדינה כמו פורטוגל חישבו רק על התשואה שתקבלו עליה.

אבל אל תעשו את זה לבד, קחו לכם עו"ד מומחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין שמכיר מקרוב את פורטוגל ויודע בדיוק היכן כדאי להשקיע והיכן עדיף לא להתקרב, הוא ידריך אתכם מתחילת התהליך ועד לסגירת עסקת נדל"ן מוצלחת ומשתלמת.

עו"ד בתחום מכיר מקרוב את נושא ההשקעות ובכל בעיה או שאלה שתתקלו בה הוא יידע לכוון אתכם למטרה שאליה אתם מכוונים – השקעה בנדל"ן בצורה נכונה.

לסיכום

תחום הנדל"ן ברחבי פורטוגל תפס תאוצה וישראלים כבר מבינים שמדובר פה בהשקעה משתלמת, אבל בכדי שהיא תצא לפועל בצורה חוקית , יעילה ומשתלמת חשוב מאוד לקחת ליווי מקצועי בעזרת עו"ד מומחה שידריך וייתן את כל הטיפים לביצוע העסקה המשתלמת ביותר.

תבדקו היטב לפני שאתם מחליטים ללכת על כל הקופה.

שתפו מאמר זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים התקשרו 052-5488851 או השאירו פניה​