ייעוץ נדל"ן

לתיאום פגישה

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין ונדלן

עורך דין מקרקעין ונדלן מלווה אתכם בכל סוגי העסקאות ומסייע לכם להבטיח שהדברים יתקיימו כמצופה. ברגעים בהם אתפ רוצים למכור דירה, לבצע השקעה בנדל“ן או למכור נכס, ישנם דברים רבים העומדים על הכף – חלומות ותקוות, סכומי כסף גדולים, סיכונים, הליכים משפטיים ובירוקרטיים. עליכם למצוא את האיזון בין החלומות והציפיות, לבין הסיכונים הטמונים בעסקה. עליכם לבחון את האפשרויות השונות, לבצע בדיקות נאותות ולנהל את כל ההליכים בצורה הנכונה. ואת זה לא ניתן לעשות ללא הסיוע של עורך דין מקרקעין. עורכת דין יעוץ נדלן שירן גוילי דהן עומדת לרשותכם ומלווה אתכם בכל ההליכים.

עורכת דין יעוץ נדלן

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין ונדל“ן מעניק לכם מטרייה רחבה של שירותים המסייעים להפחית סיכונים, לקדם את העסקה בצורה יעילה, למנוע בעיות בעתיד, למצוא את דרכי הפעולה האופטימליות ולהגדיל את הכדאיות והרווחיות של עסקן נדל“ן. הוא מספק לכם ידע משפטי וערך מוסף.

  • בדיקות מקדימות – בין אם אתם בצד המוכר או הקונה, אתם תמיד זקוקים לעזרתם של עורכי דין מקרקעין לצורך ביצוע בדיקות מקדימות. אתם רוצים לדעת את כל הפרטים על הנכס שאתם קונים, או על האדם שמולו אתם מתנהלים. בדיקות מקדימות יכולות לסייע לזהות את כל הנורות האדומות שבעסקה. הן יכולות לגלות מידע חשוב שיגרום לכם לשקול מחדש את כדאיות העסקה, או לפחות לשמש אתכם לצורך המשא והמתן.
  • מתן מענה לפרטים בעייתיים – בכל עסקת נדל“ן עשויים להתגלות פרטים בעייתיים. במקרים מסוימים, בהם ישנן בעיות חמורות, אתם עשויים להבין כי מוטב לוותר על העסקה. במקרים אחרים עורכת דין נדלן יכולה לסייע לכם לתקן בעיות שונות באמצעות הסדרת נושאים בעייתיים מול הרשויות הרלוונטיות או החוזה לרכישת הנכס. אלו יכולים להיות עניינים הקשורים לחריגות בנייה, ייעוד הנכס, זכויות על הנכס, שעבודים, עיקולים וכו‘.
  • שמירה על האינטרסים – כל עסקת נדל“ן מתנהלת באמצעות חוזה משפטי. זה נכון לגבי קניית דירה מיד שנייה וגם קניית דירה מקבלן. חשוב תמיד שעורך דין יבדוק כל חוזה המוצא לכם. וכאשר אנו אומרים עו“ד אנו מתכוונים ל עורך דין מקרקעין ונדלן העובד למענכם. כאשר אתם מביאים עו"ד מקרקעין מטעמכם, המחויבות שלו היא עבורכם. הוא שומר על הגב שלכם ודואג לתת מענה לכל האינטרסים שלכם בחוזה.

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין ונדלן

עורך דין לדיני מקרקעין מסייע במגוון סוגי עסקאות. למרות שעסקאות עשויות להיות גדולות ומורכבות, ברוב המקרים בבסיסן מכירת נכס נדל“ן או קניית נכס נדל“ן.

מכירת נכס נדל“ן

בעת מכירת נכס נד“לן, עורך הדין בוחן עבורכם את כל ההיבטים של העסקה. הדבר הבסיסי ביותר, אך לא היחידי הוא בחינת נסח טאבו. נסח הטאבו מספק לקונים מידע רב על הנכס, שם יוכלו לבדוק האם ישנם שעבודים או עיקולים, דברים שהם בעלי השפעה ישירה על העסקה. בתור מוכרים תרצו לוודא שהכול תקין, על מנת לקדם את העסקה בקלות וללא מכשולים. אם ישנם דברים שצריך להסדיר עורכת דין יעוץ נדלן תטפל בזה עבורכם.

קניית נכס נדל“ן

ברוב המקרים אנו מדברים על קניית דירה, זוהי עסקת הנדל“ן השכיחה ביותר. אך כמובן שישנן גם עסקאות נדל“ן אחרות. לגבי קניית דירה, בין אם מדובר בקניית דירה יד שנייה או קניית דירה מקבלן, בשניהם יש צורך לבצע בדיקות שונות, כמו בדיקת עיקולים ושעבודים על דירה, וליישם מנגנוני הגנה והסדרת ההתחייבויות ההדדיות שבעסקה. אך ישנם גם הבדלים בביצוע הבדיקות המקדמיות.

עורך דין מקרקעין ונדלן

עורכת דין יעוץ נדלן

כל עסקאות הנדל“ן טומנות בחובן גם הזדמנויות וגם סיכונים. על מנת להתנהל נכון אתם זקוקים לגיבוי משפטי. חשוב לערב עורך דין מקרקעין כבר מהשלבים הראשונים. עורך דין מקרקעין ונדלן מביא איתו את הרקע המשפטי המבטיח לכם שקט נפשי ועסקה בטוחה.

עורך דין לענייני מקרקעין מעניק לכם מבחר שירותים, מלבד קניה ומכירה של דירת מגורים תוכלו לקבל סיוע עבור קבוצות רכישה, תביעה לפינוי דייר מושכר, עריכת הסכמי סחירות, ביטול חוזה מכר, הסדרת זכויות במשקלים חקלאיים, דיני תכנון ובנייה, תמ“א 38 והתחדשות עירונית, ליקויי בנייה, מיסוי מקרקעין ועוד.

בכל ענייני המקרקעין ועסקאות הנדל“ן, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ אצל עורכת דין שירי גוילי דהן. עו“ד דהן היא עורכת דין ומגשרת, בעלת תואר שני במשפטים והתמחות בדיני מקרקעין. היא מביאה איתה ניסיון המבוסס על מאות עסקאות אותן היא ליוותה וסיפקה להם את המעטפת המשפטית הנוגעת לכל היבטי העסקה.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק

שתפו מאמר זה

לפרטים התקשרו 052-5488851 או השאירו פניה​

052-5488851 | ייעוץ משפטי

דילוג לתוכן