ייעוץ נדל"ן

לתיאום פגישה

עורך דין הסכם ממון

עריכת הסכם ממון על-ידי עו"ד

משרד עורכי דין שירן גוילי-דהן למקרקעין והסכמים מתמחה בליווי, ייעוץ ועריכה של הסכמי ממון המאפשרים לכל הצדדים להגיע לעמק השווה, תוך שימת דגש על פתרונות יצירתיים. 

לצד ידע מקצועי וניסיון ארוך שנים, עו"ד גוילי-דהן, הינה מגשרת מוסמכת משנת 2013 מטעם אוניברסיטת בר-אילן, יכולת חשובה ומהותית לגיבוש הסכמים אשר מגנים ושומרים על שני הצדדים ואשר לוקחים בחשבון את צורכיהם הן בהווה הנראה לעין והן בעתיד הרחוק.

מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין הסכם ממון?

חשוב שנזכור כי החתימה על הסכם ממון איננה מהווה ערובה לשקט נפשי. כל עוד איננו בטוחים בסעיפיו של ההסכם או חשים אי-וודאות מסוימת באשר לניסוחו, אז הרי שהמחלוקות עוד יעלו ויצופו במהרה.

עורך דין המלווה את ניסוחו וחתימתו של הסכם ממון, מוודא שלא יצוצו כל חילוקי דעות בין הצדדים החותמים ומקפיד על נוסח נהיר וברור כמו גם הדרכה מקיפה לכל אחד מן הצדדים באשר למשמעויות של החתימה.

מאמרים מקצועיים

לפרטים נוספים התקשרו: 052-5488851

לקבלת שיחה חוזרת

מדוע הסכמי ממון הם כה נפוצים?

שקט נפשי

המציאות מלמדת אותנו כי אחוז הגירושין בישראל הוא גבוה ולכן זוגות רבים רואים בכך כנטרול גורם מסכסך העלול להעיב על כלל הקשר. נוסף על כך, חתימה על הסכם שכזה מספקת ביטחונות לבני הזוג שזה עתה ממסדים את קשריהם.

נישואים שניים

לצד הנתון העגום של אחוז הגירושין הגבוה, ישנן גם חדשות טובות והן האחוז הגבוה של אלו המתחתנים בשנית בגילאי אמצע החיים. בעוד שבגילאים צעירים לרוב איננו מחזיקים ברכוש רב, אז הרי שמתחתנים בגילאי אמצע החיים, חייבים להגן על נכסיהם ולהבטיח חיים משותפים ללא כל מסיחי דעת כלכליים.

חיזוק הזוגיות

הסכמי ממון עלולים להתפרש כמרתיעים בתחילה, אך הם למעשה בסיס ליציבות זוגית המאפשרת לשני הצדדים לנהוג בשקיפות מוחלטת. במקרים של כל שינוי באופי היחסים, הרי שבהסכמה משותפת ניתן לערוך שינויים בהסכם.

חשיבותו של הסכם ממון

מיסוד הקשר הוא ללא ספק תהליך מרגש ורגע מאושר בחייהם של בני הזוג. עם זאת, לעתים ישנם מקרים בהם חשוב להסדיר את חלוקת הרכוש לעת בה יחליטו הצדדים על סיום היחסים.

הסכם ממון הוא למעשה אמצעי משפטי מקובל המאפשר למנוע את התגלעותם של סכסוכים כספיים קשים בין הצדדים, סכסוכים שלעתים אף יכולים להגיע לערכאות בית המשפט ומשם להפוך את התהליך למורכב, מתיש ויקר.

הסכם ממון

לפרטים התקשרו 052-5488851 או השאירו פניה​

052-5488851 | ייעוץ משפטי

דילוג לתוכן